sobota, 23 lutego 2013

Barbie z błyskiem

Wpis w pewnym sensie na życzenie pewnego bardzo wytrwałego Anonima, który już od... well, miesiąca prosił i przypominał, coby zeskanować i wrzucić komiksy z numeru magazynu "Barbie", który się u mnie znalazł. Na razie zdecydowałam się na okładkę i fotostory z dość oczywistych względów - zdjęcia lalek, zdjęcia lalek i zdjęcia lalek :D Rysunkowe komiksy... cóż, może w przyszłości.

W rolach głównych gwiazda z okładki, tj. Barbie z serii Glitter Hair (1994), co do reszty nie mam pewności. Po kolczykach wnioskując, Midge może pochodzić z setu Wedding Day (1990), Christie z serii United Colors of Benetton (1990), zaś Kira wygląda na serię Glitter Beach (1992). Zaś w tle można się dopatrzeć uroczej Ultra Hair Whitney (1992) z moldem Steffi i nie swoim ubrankiem oraz jeszcze jednej Midge (seria Barbie and the Beat, 1989), co zabawne w stroju Ultra Hair Barbie :D Identyfikacji Kenów i ubranek, w które wpakowano panny się nie podejmuję, to trochę ponad moje zdolności dedukcji.
Fabuła w zasadzie żadna, ale w sumie po co komu fabuła, kiedy są Baśki? :DDużo fotek, mało tekstu. Po kliknięciu na obrazki wyskoczą duuuże skany.
Mam nadzieję, że teraz mój tajemniczy komentator będzie zadowolony ;)

2 komentarze:

  1. Dzięki, bardzo lubię oglądać takie rzeczy ;-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ubóstwiałam te komiksy! W tle występuje nawet sławetna Ultra Hair Whitney (5 fotka). Ach! :)

    OdpowiedzUsuń